web analytics

«Special Awards» στο «Cosmogym 2016″ !!! Γιατί Όλοι είναι Νικητές !!!

Ειδικό Βραβείο «Ευ Αγωνίζεσθαι» της Εθνικής Ολυμπιακής Ακαδημίας της Ελλάδας, Cosmogym Special Awards,Ειδικό Βραβείο «Ολυμπιονίκης Αννα Πολλάτου»,  «Καλύτερης απόδοσης θεατρικών στοιχείων», «Ενδυματολογικής και Αισθητικής παρουσίας», «Μουσικής επένδυσης», «Ιδιαίτερης Κατασκευής», «Ηλικιακής διαφοροποίησης»,  καλύτερης ομάδας με στοιχεία Ενόργανης γυμναστικής ,  Ακροβατικής, με στοιχεία Αεροβικής, Rope Skipping ή Cheerleading και  με στοιχεία Χορού

Kαλή επιτυχία στους Αξιολογητές  Cosmogym Contest 2016 για το δύσκολο έργο τους.

Για φέτος Πρόεδρος της Επιτροπής θα είναι η κ. Όλγα Κούλη επίκουρη Καθηγήτρια στο ΣΕΦΑΑ του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης

Συνολικά θα είναι 30 αξιολογητές και αναλυτικά είναι οι παρακάτω:

1 Ελιζάνα Πολλάτου
2 Έφη Πανταζίδου
3 Όλγα Κούλη
4 Όλγα Δελιάκη
5 Ολύβια Δόντη
6 Κάτια Σαβράμη
7 Νάντια Καραδήμου
8 Νίκη Πολίτη
9 Αγγελικη Ραυτοπουλου
10 Μαρία Καπώνη
11 Αθανασία Παπία
12 Άννα Κοζαδίνου
13 Σοφία Κούτουλα
14 Εφη Μπλετσα
15 Γεωργία Παπασταμάτη
16 Παναγιώτα Κρασσά
17 Μυρσίνη Δήμου
18 Νατάσσα Λάππα
19 Μαίρη Παλαμηδά
20 Μαργαρίτα Δενδρινού
21 Βασιλική Ζούμπου
22 Ολυμπία Δραγούνη
23 Νίκη Πιστιόλα
24 Μαρία Κουρσιούνη
25 Αθηνά Ρούπα
26 Δανάη Νόντα
27 Μαρια Σιωρά
28 Βανέσσα Πολλάτου
29 Χριστίνα Ψαράκη
30 Βασίλης Σουβλίδης

Ειδικό Βραβείο «Ευ Αγωνίζεσθαι» της Εθνικής Ολυμπιακής Ακαδημίας της Ελλάδας

Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Ελιζάνα Πολλάτου
Έφη Πανταζίδου
Όλγα Κούλη
Όλγα Δελιάκη
Ολύβια Δόντη
Κάτια Σαβράμη
Νάντια Καραδήμου

Επίσης οι Επιτροπές για τα Cosmogym Special Awards είναι οι παρακάτω:

Ειδικό Βραβείο «Ολυμπιονίκης Αννα Πολλάτου»
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Έφη Πανταζίδου
Νίκη Πολίτη
Σοφία Κούτουλα
Νατάσσα Λάππα
Μαργαρίτα Δενδρινού
Βασιλική Ζούμπου
Αθηνά Ρούπα
Χριστίνα Ψαράκη

Ειδικό Βραβείο «Καλύτερης απόδοσης θεατρικών στοιχείων»
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Κάτια Σαβράμη
Έφη Πανταζίδου
Γεωργία Παπασταμάτη
Νίκη Πιστιόλα
Δανάη Νόντα
Βανέσσα Πολλάτου

Ειδικό Βραβείο «Ενδυματολογικής και Αισθητικής παρουσίας»
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Νάντια Καραδήμου
Ελιζάνα Πολλάτου
Αγγελικη Ραυτοπουλου
Νίκη Πολίτη
Άννα Κοζαδίνου
Βασιλική Ζούμπου

Ειδικό Βραβείο «Μουσικής επένδυσης»
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Νάντια Καραδήμου
Όλγα Κούλη
Άννα Κοζαδίνου
Εφη Μπλετσα
Παναγιώτα Κρασσά
Βασίλης Σουβλίδης

Ειδικό Βραβείο «Ιδιαίτερης Κατασκευής»
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Ελιζάνα Πολλάτου
Αθανασία Παπία
Μυρσίνη Δήμου
Νατάσσα Λάππα
Νίκη Πιστιόλα
Χριστίνα Ψαράκη

Ειδικό Βραβείο «Ηλικιακής διαφοροποίησης»
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Ελιζάνα Πολλάτου
Όλγα Κούλη
Νάντια Καραδήμου
Γεωργία Παπασταμάτη
Νατάσσα Λάππα
Βασίλης Σουβλίδης

Ειδικό Βραβείο καλύτερης ομάδας με στοιχεία Ενόργανης γυμναστικής
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Ολύβια Δόντη
Όλγα Δελιάκη
Μαρία Καπώνη
Μαίρη Παλαμηδά
Ολυμπία Δραγούνη
Μαρία Κουρσιούνη
Μαρια Σιωρά

Ειδικό Βραβείο καλύτερης ομάδας με στοιχεία Ακροβατικής
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Όλγα Δελιάκη
Ολύβια Δόντη
Αγγελικη Ραυτοπουλου
Μυρσίνη Δήμου
Μαρία Κουρσιούνη
Μαρια Σιωρά

Ειδικό Βραβείο καλύτερης ομάδας με στοιχεία Αεροβικής, Rope Skipping ή Cheerleading
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Όλγα Κούλη
Μαρία Καπώνη
Αθανασία Παπία
Εφη Μπλέτσα
Παναγιώτα Κρασσά
Μαίρη Παλαμηδά

Ειδικό Βραβείο καλύτερης ομάδας με στοιχεία Χορού
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Κάτια Σαβράμη
Σοφία Κούτουλα
Μαργαρίτα Δενδρινού
Ολυμπία Δραγούνη
Αθηνά Ρούπα
Δανάη Νόντα
Βανέσσα Πολλάτου

Αν σας άρεσε το άρθρο , κάντε Like στη σελίδα μας

Comments are closed.

Χρυσός Χορηγος
Υποστηρικτές
Χορηγοί Επικοινωνίας
Αρχείο
Κατηγορίες
Live Focus Web Radio

Κάντε click στο play και ακούστε ζωντανά το καλύτερο ραδιόφωνο

Για Live με pop up Αδιάλειπτα